Alla auktioner
Villkor
Köpa
Sälja
Fullständiga villkor
Vanliga frågor
Kontaktuppgifter - Arvika
Öppettider - Arvika
Kontaktuppgifter - Karlstad
Öppettider - Karlstad
Bli kund
Logga in
AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
NR 67226
TAVLA, Waldemar Brant, olja på duk, signerad. 32x40cm bildmått
Försäljningen omfattas av Följerätt
Mellan våra auktionsorter 100 kr
350 kr
3
350
1
350
1
250
1
150
2
60
1
50