NR 67223
TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.
2026-01-22 19:47:00

Mellan våra auktionsorter 100 kr

50 kr

12026-01-22 19:38:5050