CHRISTIAN ERIKSSON "Bågspännaren". Skulptur, stor!, bronserad gips, signerad samt daterad 1915. ställvis mindre ålderssprickor och märken. Helhetsintrycket gott. Höjd: 60cm Sockel: 45x39cm Avslutas 2026-01-15 19:03:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 400 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
6100 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
5
6100
4
6000
4
2000
2
100
3
70
1
50