NR 66562
CHRISTIAN ERIKSSON "Bågspännaren". Skulptur, stor!, bronserad gips, signerad samt daterad 1915. ställvis mindre ålderssprickor och märken. Helhetsintrycket gott. Höjd: 60cm Sockel: 45x39cm

Mellan våra auktionsorter 400 kr

6100 kr