FOTOGENLYKTA plåt/glas, 1800-talets andra hälft. Höjd: 44cm exklusive handtag. slitage, glas defekt, rost. Avslutas 2026-01-16 19:29:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 300 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
175 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
1
175
2
150
2
100
2
80
2
60