NR 66554
BÄLTE, silver, sammanlänkat med Amerikanska och Svenska mynt, stämplad E.Johansson, 1900-talets första kvartal. Total vikt: 948 gram Längd: ca 80cm. Objektet finns ej i våra lokaler, för visning kontakta Auktionera.

Med Schenker 300 kr
Mellan våra auktionsorter 100 kr

10800 kr