NR 66194
SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva
2026-01-21 19:29:00

Mellan våra auktionsorter 500 kr

50 kr

12026-01-14 23:35:3050