TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet Försäljningen omfattas av Följerätt Avslutas 2026-01-19 19:17:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 100 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
0 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund