STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage Avslutas 2026-01-17 19:05:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 200 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
70 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
3
70
2
60
1
50