SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas. Avslutas 2026-01-18 19:03:00
Preliminär fraktkostnad Mellan våra auktionsorter 500 kr Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
70 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
3
70
2
60
1
50