NR 65259
SKULPTUR/BYST, parian, Gustafsberg, 1894. Djupstämplad Gustafsberg -94. H: 20cm. Pyttenagg på sockelns baksida.

Med Schenker 200 kr
Mellan våra auktionsorter 100 kr

600 kr