NR 64793
TAVLA, Lars O Johansson, Landskap från Grums, akvarell, signerad. 71x51cm bildmått
Försäljningen omfattas av Följerätt

Mellan våra auktionsorter 200 kr

2000 kr Bevakningspris ej uppnått