NR 63401
BARSKÅP, "Party Corner", Wards Atelier Tibro, 1960-tal. Fanerat med palisander, ovandel med skjutdörr, undertill förvaringsutrymme med belysning, spegel och hållare för flaskor i glas. H:49x 72x 72cm. CITES-Intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Mellan våra auktionsorter 300 kr

5000 kr