NR 551211
HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)

550 kr