Alla auktioner
Villkor
Köpa
Sälja
Fullständiga villkor
Vanliga frågor
Kontaktuppgifter - Arvika
Öppettider - Arvika
Kontaktuppgifter - Karlstad
Öppettider - Karlstad
Bli kund
Logga in
AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
NR 550624
TAVLA Calle Borg, signerad, olja på pannå. 60x45cm bildytans mått
Försäljningen omfattas av Följerätt
125 kr
2
125
1
100
2
80