Alla auktioner
Villkor
Köpa
Sälja
Fullständiga villkor
Vanliga frågor
Kontaktuppgifter - Arvika
Öppettider - Arvika
Kontaktuppgifter - Karlstad
Öppettider - Karlstad
Bli kund
Logga in
AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
NR 550623
TAVLA Oidentifierad konstnär, ram i koppar, signerad SS & daterad -99, olja på duk. 34x63cm bildytans mått
Previous
Next
90 kr
2
90
1
80
2
80
2
60