NR 549840
MATGRUPP, 4st stolar & bord med utdragsskivor, bordsskiva fanerat i teak, 1900-talets mitt, H: 75x 80x 120cm + 2st skivor: 32cm/st (bruksslitage, märken & fläckar förekommer)

1900 kr