KASSAREGISTER, National Cash Register U.S.A. tidigt 1900-tal, H: 27x 54x 66cm (slitage, tung!) Avslutas 2026-01-12 19:12:00
Preliminär fraktkostnad Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
0 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund