SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas) Avslutas 2026-01-19 19:00:00
Preliminär fraktkostnad Efter köp kan du via hemsidan beställa offert för exakt kostnad
1650 kr
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
BUDHISTORIK Sidan uppdateras var 60:e sekund
4
1650
1
1600
4
1400
3
1150
1
1000
3
1000
2
125